PRODUKTY   ZHUTŇOVACÍ KOLA

MINIBAGRY

TRAKTORBAGRY

NAKLADAČE

RÝPADLA

SMYKOVÉ NAKLADAČE

Zhutňovací kolo XS

navrženo pro rychlé zhutnění půdy ve výkopech a navážek. Pomocník, kterého obsluha nebude chtít vyměnit za žádnou vibrační desku. Zajistí delší životnost vašeho stroje a odstraňuje vibrace a rázy. Vyrábíme v šířkách 200 mm.

do 2 t

Zhuňovací kolo S
navrženo pro rychlé zhutnění půdy ve výkopech a navážek. Pomocník, kterého obsluha nebude chtít vyměnit za žádnou vibrační desku. Zajistí delší životnost vašeho stroje a odstraňuje vibrace a rázy. Vyrábíme v šířkách 300 mm

do 5 t

Zhutňovací kolo M
navrženo pro rychlé zhutnění půdy ve výkopech a navážek. Pomocník, kterého obsluha nebude chtít vyměnit za žádnou vibrační desku. Zajistí delší životnost vašeho stroje a odstraňuje vibrace a rázy.  Vyrábíme v šířkách 300 mm.

do 8 t

Zhutňovací kola L
navrženo pro rychlé zhutnění půdy ve výkopech a navážek. Pomocník, kterého obsluha nebude chtít vyměnit za žádnou vibrační desku. Zajistí delší životnost vašeho stroje a odstraňuje vibrace a rázy.  Vyrábíme v šířkách 465 mm.  

do 15 t

Zhutňovací kola XL
navrženo pro rychlé zhutnění půdy ve výkopech a navážek. Pomocník, kterého obsluha nebude chtít vyměnit za žádnou vibrační desku. Zajistí delší životnost vašeho stroje a odstraňuje vibrace a rázy.  Vyrábíme v šířkách 510 mm.

do 25 t

KOLA KOMPAKTORU

NAŠE VÝROBKY NA VÁŠ STROJ