Náš příběh

LŽÍCE a LOPATY z RODINNÉ STROJÍRNY

 30 let zkušeností ve výrobě dílů pro stavební stroje  z  zušlechtěných vysokopevnostních ocelí, otěruvzdorných hardoxových plechů, vláknových kompozitů, neželezných kovů a jejich slitin se předává již v třetí generaci v naší rodinné strojírně, která se nachází ve strategicky výhodném místě  v Jablonném v Podještědí (mapa) v trojzemí (CZ,DE,PL). Naši obchodní partneři z celého světa působí v oblastech stavebních strojů, kolejových vozidel, automobilovém průmyslu, robotice, letectví a sportu. 


DELTA HL je zárukou tradice ve výrobě příslušenství pro stavební stroje se specializací na lžíce, lopaty, výložníky, násady, rychloupínače, drapáky, rotátory a mnoho dalších. Výrobní program neustále rozšiřujeme o výrobu součástí zemědělských strojů, dynamicky namáhaných dílů pro železniční dopravu a kompozitních konstrukcí pro výrobu v automobilovém a leteckém průmyslu. 

Neustále držíme krok v inovacích technického vybavení i technologických postupů dle mezinárodních požadavků a standardů (atestů, zkoušek, norem), ale především naplnění Vašeho očekávání.Naše produkty tvoříme společně s Vámi tak, aby splňovaly Vaše představy. Konstrukci cílíme na vysokou produktivitu a životnost. Zákazníci se u nás aktivně podílejí na fázi vývoje. Technický servis zajišťujeme na požadovaném místě a pomůžeme Vám s výběrem nejvhodnějších náhradních dílů.


                                                                       Váš pracant bude vždy připraven !